X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím
Menu
košík
0
kategorie

Věrnostní program

Víme, že každá drobnost udělá radost a každá koruna se počítá. Proto jsme zařídili věrnostní program pro naše stálé a registrované zákazníky. Za každý nákup tak můžete sbírat věrnostní body, které můžete proměnit na slevový kupon a použít jej při příští objednávce. Hodnota věrnostních bodů za zakoupené zboží je velmi příjemná, zaregistrovat se Vám určitě vylatí.

 

 

 

Jak proměnit nasbírané body ve slevový kupon?

1) V pravém horním rohu kliknete na ikonku Můj účet

2) V menu účtu dále kliknete na možnost Mé slevové kupony

3) Zvolíte počet věrnostních bodů, které chce proměnit, pomocí posuvníku nebo zadáním hodnoty do textového pole. Po nastavení počtu bodů se počet přepočítá podle aktuálního nastavení a zobrazí další informace (výše slevy, minimální hodnota objednávky), které Vám pomohou se rozhodnout kolik bodů si nakonec převedete.

Po kliknutí na tlačítko "Vytvořit slevový kupon" se Vám zobrazí okno s informací o vygenerovaném kuponu. Název tohoto kuponu napíšete do pole pro slevové kupony při vytváření objednávky.