X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).

Souhlasím
Nesouhlasím
Menu
košík
0
kategorie

O nás

AVELIN nabízí paruky a příčesy z vysoce kvalitního umělého vlákna a pravých vlasů. U nás lze také zařídit výrobu paruky na míru za velmi přijatelnou cenu u firmy NJ Création Paris na základě jejich sortimentu. Kromě vlasového zboží si u nás můžete zakoupit také vlasovou kosmetiku na paruky a příčesy.

 

V každé kategorii jste detailně seznámeni s výrobky, jejich použitím a případně výhodami. U produktů, pokud je potřeba, naleznete také návod či videonávod k použití. Podrobné návody,rady a instruktáž naleznete menu dole.

 

Rádi Vám poradíme a doporučíme případný produkt.

 

Naším cílem je spokojenost zákazníka, proto s každým zákazníkem jednáme přátelsky s maximálním důrazem na vyhovění Vašich potřeb. Jsme si vědomi toho, jaké zboží nabízíme a kdo toto zboží převážně kupuje. Ochota pomoci či poradit je jen to nejmenší, co Vám můžeme nabídnout.

V případě jakýchkoliv dotazů či potřeb se neváhejte na nás obrátit emailem, telefonicky, online nebo navštivte naši prodejnu v  Praze.

Adresa:

Koněvova 77

Praha3 - žižkov

Otevírací  doba:

Pondělí    9-15h

Úterý       9-15h

Středa     9-17h

Čtvrtek     9-15h

Pátek       9-17h

 

 

V ostatní dny a dobu dle telefonické domluvy na tel. 774 105 151,

rádi se Vám dle možností budeme věnovat i mimo stanovený čas.